Yhteystiedot

EduFutura Jyväskylän yhteystiedot

Suunnittelutiimi (Trioli)

Kehitysjohtaja Leena Liimatainen, Jyväskylän ammattikorkeakoulu, +358 40 821 9435, leena.liimatainen(at)jamk.fi
Kehitysjohtaja Jarkko Pirkkalainen, Jyväskylän yliopisto, +358 40 737 3364, jarkko.pirkkalainen(at)jyu.fi
Kehittämisjohtaja Anu Tokila, Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia, +358 40 341 5141, anu.tokila(at)gradia.fi

EduFutura-verkostopäällikkö Anni Wargh, +358 50 326 7044, anni.wargh(at)jamk.fi
EduFuturan tuottaja Reeta Jääskeläinen (aloittaa 2/2023)

Liikunnan työelämäprofessori Sami Kalaja, + 358 40 823 4818, sami.p.kalaja(at)jyu.fi
Viestintä digitaalisen markkinoinnin asiantuntija Kati Poikonen, +358 40 5381 579, kati.poikonen(at)jamk.fi

EduFutura-ristiinopiskelun yhteyshenkilöt oppilaitoksissa

JAMK: suunnittelija Katja Räsänen, +358 40 145 4863, katja.rasanen(at)jamk.fi
Gradia: projektipäällikkö Mira Ruth-Viitanen, +358 40 341 5832, mira.ruth-viitanen(at)gradia.fi
JYU: edufutura(at)jyu.fi, opintosihteeri Maria Hämäläinen, +358 50 442 6556, maria.e.hamalainen(at)jyu.fierityisasiantuntija Terhi Skaniakos, +358 40 805 3374
JYU avoin yliopisto orientoivat opinnot: koulutuspäälliköt Susanna Nummi susanna.nummi(at)jyu.fi  tai Paula Savela paula.savela(atjyu.fi.
Yhteys avoimen yliopiston opintopalveluihin. Jos sinulla on kysyttävää ilmoittautumisesta, opiskelusta tai opintojen suunnittelusta, ota yhteyttä avoimen yliopiston opintopalveluihin HelpJYUpalvelussa. Näet sieltä HelpJYU palvelusta ohjeita opintoihin ilmoittautumiseen ja opiskeluun liittyen. 

Postiosoite: Jyväskylän ammattikorkeakoulu/ EduFutura, PL 207, 40101 Jyväskylä
Käynti- ja tavaroiden toimitusosoite: Jyväskylä ammattikorkeakoulu/EduFutura, Rajakatu 35, 40200 Jyväskylä. EduFuturan puh. +358 40 5381 579

Ideoita ja palautetta EduFuturan kehittämiseksi

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.