Yhteystiedot

EduFutura Jyväskylän yhteystiedot

Oppimisen uudistaminen: koulutussuunnittelija Outi Ruusuvirta-Uuksulainen, +358 40 801 0835, outi.h.ruusuvirta@jyu.fi
Kärkitiimit: koulutuskoordinaattori Niina Helin, +358 40 341 5317, niina.helin@gradia.fi
Viestintä:  viestintäasiantuntija Tiina Riuttanen, +358 40 341 5853 tiina.riuttanen@gradia.fi
Ma. tuottaja: Tuottaja Mikael Minkkinen, + 358 836 8912, mikael.minkkinen@jamk.fi
Liikunnan työelämäprofessori Sami Kalaja, + 358 40 823 4818, sami.p.kalaja@jyu.fi

EduFutura-ristiinopiskelun yhteyshenkilöt

JAMK: koordinaattori Katja Räsänen, +358 40 145 4863, katja.rasanen@jamk.fi
JYU: erityisasiantuntija Terhi Skaniakos, +358 40 805 3374, terhi.skaniakos@jyu.fi 
Gradia: projektipäällikkkö Mira Ruth-Viitanen, +358 40 341 5832, mira.ruth-viitanen@gradia.fi

EduFutura suunnittelutiimi

Koulutuksen kehittämispäällikkö Hannu Ikonen, Jyväskylän ammattikorkeakoulu, +358 40 528 3762, hannu.ikonen@jamk.fi
Kehitysjohtaja Jarkko Pirkkalainen, Jyväskylän yliopisto, +358 40 737 3364, jarkko.pirkkalainen@jyu.fi
Kehittämisjohtaja Anu Tokila, Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia, +358 40 341 5141, anu.tokila@gradia.fi

Postiosoite: Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia/ EduFutura, PL 472, 40101 Jyväskylä
Käynti- ja tavaroiden toimitusosoite: Jyväskylä koulutuskuntayhtymä Gradia/EduFutura, Viitaniementie 1A, 40720 Jyväskylä. EduFuturan puh. +358 40 341 5853

EduFutura Jyväskylän laskutustiedot 

Lasku osoitetaan Jyväskylän koulutuskuntayhtymälle, EduFutura on viitetieto.
Vastaanotamme laskuja pääasiassa sähköisesti:
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä
Verkkolaskuoperaattori: Basware Oy
Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus) 003702082011
Välittäjän tunnus: BAWCFI22
Viitetietona aina mainittava: EduFutura / Janniina Määttä
Y-tunnus 0208201-1

Laskuja on myös mahdollista lähettää paperisena laskutusosoitteeseen:
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä
Talouspalvelut
PL 472, 40101 Jyväskylä
Viitetietona aina mainittava: EduFutura / Janniina Määttä

Ideoita ja palautetta EduFuturan kehittämiseksi